2023-09-13

Piotr Dybich zdobył złoty medal na Europejskiej Olimpiadzie Informatycznej Juniorów 2023 zajmując bardzo wysokie, czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów. Medal brązowy wywalczyli Samuel Maj oraz Jan Kosiorowski.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników!

Reprezentacja Polski na zawodach Europejskiej Olimpiady Informatycznej Juniorów 2023. W czarnych koszulkach od lewej: Karol Pokorski (lider drużyny), Michał Wolny, Samuel Maj, Jan Kosiorowski, Piotr Dybich, Tomasz Kwiatkowski (lider drużyny).

Polskę na zawodach EJOI 2023 reprezentowali:

• Piotr Dybich - uczeń 8 klasy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Orła Białego w Strzyżowie
  • Samuel Maj - absolwent Niepublicznej Szkoły Podstawowej Fundacji Królowej Świętej Jadwigi w Kętach
  • Michał Wolny - absolwent Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tonego Halika w Warszawie
  • Jan Kosiorowski - absolwent Szkoły Podstawowej nr 67 im. Władysława Łokietka w Krakowie

Specjalne podziękowania należą się Karolowi Pokorskiemu i Tomaszowi Kwiatkowskiemu za opiekę nad reprezentacją i wsparcie udzielone zawodnikom.

Pełne wyniki zawodów: http://ranking.ejoi2023.kiu.edu.ge/Ranking.html.