2023-08-18

Znamy już wyniki tegorocznej Olimpiady Informatycznej Krajów Europy Środkowej (CEOI 2023): zawody kończymy z 4 medalami, a trzech zawodników uplasowało się w pierwszej 10!
- Medal złoty i 4 miejsce w klasyfikacji zdobył Adam Gąsienica-Samek (XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie)
- Medal srebrny i 7 miejsce w rankingu wywalczył Antoni Buraczewski (Liceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu)
- Drugi srebrny medal i 9 miejsce w rankingu uzyskał Rafał Mańczyk (XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu)
- Medal brązowy wywalczył Olaf Targowski (III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni) zajmując 23 miejsce w klasyfikacji.
Na wyjeździe jako opiekunowie towarzyszyli zawodnikom: dr Paweł Gawrychowski z Instytutu Informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Bartłomiej Czarkowski, student Uniwersytetu Warszawskiego. Tegoroczne zawody odbyły się w Magdeburgu (Niemcy). Pełny ranking można prześledzić pod adresem: https://contest.ceoi2023.cs.uni-magdeburg.de/ranking/
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!